3 найкращих фільму на ваш день

3 найкращих фільму на ваш день

навколо фільму

Щоб залучити цільові ринки прямо до кінотеатрів, було встановлено більші дисплеї, представлено широкоформатні процедури, поляризований 3D-прогноз, а також стереофонічний шум, а також було створено багато додаткових фільмів у тіні. , який швидко став керівним принципом, а не винятком. Деякі важливі традиційні голлівудські фільми насправді все ще створювалися в чорно-білому режимі в середині 1960-х років, але вони вказували на завершення епохи. Тіньові телевізійні одержувачі були фактично пропоновані в США, оскільки в середині 1950-х років, однак спочатку вони були насправді надзвичайно дорогими, а також кілька трансляцій залишалися в тіні. Протягом 1960-х років витрати повільно знижувалися, тіньові трансляції призвели до того, що покупки зросли, і це було типово. Неприємне рішення спільноти щодо тіні фактично не було перешкод. Після того, як у середині десятиліття було фактично запущено останній шквал чорно-білих фільмів, усі голлівудські майстерні знімали в тіні, разом із типовими винятками, створеними лише за наполяганням «відомих» режисерів, таких як Пітер Мартін Скорсезе. і Богданович.

саме тому це насправді чудовий фільм

1. Що захоплює Гілберта Грейпа (1993)

Хлопчик із маленької громади на Середньому Заході намагається піклуватися про свого розумово неповноцінного більш молодого брата та сестру, а також про хворобливу надмірну вагу, намагаючись піклуватися про свою особисту радість. «Що поглинає Гілберта Грейпа» — це драматизований фільм про повноліття США 1993 року, знятий Лассе Халльстремом, а також у головних ролях Джонні Депп, Леонардо Ді Капріо, Джульєтт Дарлін Кейтс і Льюїс. У ньому розповідається про 25-річного Гілберта (Депп), працівника супермаркету, який піклується про свою маму із зайвою вагою (Кейтс), а також про свого молодшого брата (Ді Капріо) з інтелектуальними вадами в дрімотній громаді штату Айова. Пітер Буш склав сценарій на основі свого унікального фільму 1991 року з таким самим лейблом. Зйомки проходили з листопада 1992 року по січень 1993 року в різних частинах Техасу.

2. Сарай у перекладі (2003)

«Сарай у перекладі» — це чарівна комедійна драма 2003 року [примітка 1], створена та знята Софією Копполою. Знаменитості Expense Murray у ролі Боба Гарріса, американської кінозірки, яка зникає, і який насправді змінює своє життя, коли їде до Токіо, щоб рекламувати віскі Suntory. Звичайно, там, звичайно, він дружить з ще одним відокремленим Сполученими Штатами під назвою Шарлотта, молода жінка, а також поточне закінчення університету брала участь через Скарлетт Йоханссон. Джованні Рібізі, а також Анна Фаріс також включають. Фільм перевіряє стилі відчуження, а також втручання на тлі соціальних варіацій у Японії. Додаткова оцінка фільмів, які сумніваються, а також істориків, фактично зосередилася на зневазі фільму традиційним наративним умовностям, а також на його власному нетиповому представленні кохання. Знебарвлена ​​кінознаменитість, а також юна дівчина, яку не помічають, створюють малоймовірні стосунки після проходження курсів у Токіо.

3. Закляття (2013)

The Conjuring — це насправді страшний фільм про надприродне в Сполучених Штатах Америки 2013 року, знятий Джеймсом Ваном, а також написаний Чедом Кері В і Хейзом. Хейс. Насправді це перший фільм у франшизі Conjuring World.[4] Патрік Вілсон, а також знаменитість Віра Фарміга, як Ед, а також Лоррейн Воррен, паранормальні детективи, а також письменники, пов’язані з популярними ситуаціями привидів. Їх нібито реальні записи вплинули на франшизу фільму «Страшний Амітивілль» і історію [5]. Уоррени піклуються про підтримку родини Перронів, яка вміло впоралася з дедалі тривожнішими випадками на своїй фазенді в Род-Айлі в 1971 році.