5 чудових набережних кафе

5 чудових набережних кафе

біля прибережної кав’ярні

Готель Waterside кафе відкрився в 1972 році, відповідаючи досконалості братів Ру в Le Gavroche. П’єр Кофман був насправді створений самим початковим рухатися кухар, володіючи допомагав Мішелю, а також Альберту Ру в Le Gavroche. Кофман залишився як рухатися готувати до 1977 року, коли він передав доступ до свого особистого ресторану La Tante Claire. Мішель Ру взяв під контроль as рухатися готувати в їдальні, поступово печудових едаючи кермо впродовж 2010-х років своїй дитині, а також нинішньому шеф-кухарю-покровителю Алену Ру. Мішель говорив про передачу: «The Waterside Inn насправді був моїм стилем життя, тепер ним керує моя дитина. Саме те, що може бути набагато краще? Я насправді надзвичайно щасливий з ним. Крім того, його лейбл фактично за дверима». Ален фактично включив в їдальню свої дуже особисті продукти з вибору їжі, дотримуючись побутових стандартів Ру, таких як soufflé suissesse, а також tronçonnette de homard. Дієго Масціага фактично був керівником їдальні, тому що 1988 рік, а також надзвичайно згадує обох кухарів: «Містер Мішель насправді постійно перебував на кухні — рано вранці, опівдні, ввечері — разом зі своїм величезним вокалом. Наразі це фактично трансформація Алена. Ален насправді фантастичний хлопець, але, втім, у своєму дуже особистому методі». Поряд із фактичною їдальнею, готель Waterside Inn фактично поступово розширює різноманітність приміщень, які пропонуються для ночівлі, тому що 1992 року. Внутрішня частина фактично була розроблена окремо у французькому дизайні завдяки дружині Мішеля Ру, Робін кафе.

саме туди, куди потрібно йти

1. Бауер

Якщо вам подобається Тихоокеанське море, краще рухатися до міської зони, після цього йдіть до The Bower. Вирощений між Менлі, а також узбережжям Шеллі, власний розташований неподалік від всесвітньо відомого браузера Fairy Bower. Подивіться, як серфінгісти розпирають свої речі, пішоходи проходять і навіть мандрівники бродять навколо – кожен стілець має краєвид. Bower пропонує власну каву у вишуканому крафтовому дизайні латте, а також використовує нещодавно мелені зерна Джанкарло. Кав’ярня пишається як ристретто кафе, так і пікколо, а також основними гарячими напоями.

2. Морська сіль Кав’ярня

У цьому азіатському приміському районі, кав’ярні Seasalt, насправді є сімейне середовище, а також тихе місце між гучними анклавами Бронте та Кугі. Окуйтеся в Тихий океан або навіть прогуляйтеся по сусідньому ігровому майданчику Burrows після цього роллу стільки ж, скільки морської солі для напою чи навіть страви. Подивіться прямо на Тихий океан, а також підніміть ноги. Seasalt насправді має широкий вибір кави, а власна суміш Equilibrio La Nuova, Affogato, а також Chubbycino – це фактично специфічні моменти. Він також популярний для власних бранчів у вихідні дні, а також акуратного червоного білого келиха червоного або білого вина.

3. Зебра Лобі

У вестибюлі Zebra, закритому в кінці Гарріс-роуд, насправді є мальовничі пам’ятки Балмейна, а також затоки Джонстона. Це відоме місце для відпочинку як для бігунів, так і для вигулу собак. Носіть сонцезахисний крем, якщо зараз тепла пора, або навіть пальто, якщо поривчасто, оскільки ви не отримаєте набагато кращого догляду, ніж справа внизу. Це ідеальна зона для обіду, однак вона залишається в бум-районі Пірмонт, де автостоянка автомобіля, а також переїзд громадою можуть бути складними.

4. 2 Фрателлі

Якщо спокійна їжа, а також спокійний капучино насправді є значно додатковими, тоді створіть свій метод до 2 Fratelli. Док Джонс-Галф, Улюблена гавань, а також ігровий майданчик Pyrmont Factor — фактично все в межах видимості з цього краю півострова. Його власні капучино, рівне біле, довге чорне, теплі смачні цукерки, а також мокко фактично мають однакову ціну, тоді як власні смузі, спеціально виготовлені, безсумнівно створять ваш рухатися крутити. 2 Fratelli насправді працює через 2 братів і сестер, а також персонал ладить. Насправді він має італійське відчуття, а також макарони, а також різотто на вибір страв – на додаток до добре відомого гамбургера.